Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Naprawa głowic spawanie aluminium Wrocław Mocar Czesław WiśniewskiOfertę kierujemy głównie do Klientów z Wrocławia i Dolnego Śląska, ale nie jesteśmy zamknięci tylko w tym rejonie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do warsztatów samochodowych, przedsiębiorstw transportowych jak i do indywidualnego klienta.

Zajmujemy się kompleksową regeneracją głowic samochodowych oraz mechaniki pojazdowej od 2011 roku. Posiadamy duże doświadczenie i odpowiednie umiejętności.

Oferujemy naprawę i regenerację głowic wszystkich typów pojazdów, usługi tokarskie, frezerskie, szlifierskie, spawanie aluminium i żeliwa.

Sprzedajemy części do głowic.

Z zakresu regeneracji głowic zajmujemy się m.in. frezowaniem gniazd zaworowych i docieraniem, sprawdzeniem szczelności płaszcza wodnego, montowaniem nowych prowadnic.

Ponadto oferujemy również usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. W tym zakresie wykonujemy remonty silników, wymieniamy filtry, demontujemy i montujemy głowicę cylindrów, wymieniamy olej i inne płyny

Zapraszamy http://www.mocar.com.pl/

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!