Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Najdokładniejsza analiza McLarena F1. Poznaj najważniejszy samochód w historii motoryzacji.Samochód zbudowany przez geniusza, bez żadnych kompromisów. Omawiam konstrukcję, zagadnienia techniczne, niesamowity …

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

44 thoughts on “Najdokładniejsza analiza McLarena F1. Poznaj najważniejszy samochód w historii motoryzacji.

  1. Miałem przyjemność zostać wpuszczonym, do zamkniętego salonu na Park Lane w Londynie, w 2003r, gdy taki samochodzik był wystawiony na ekspozycji. Tabliczka informowała, że choć już zakończono produkcję, dla zdecydowanego kupca, mogą rozważyć wyprodukowanie jeszcze jednej sztuki, za kwotę około 300k Funtów. Pani w salonie była uprzejma, ale wsiąść nie pozwoliła..:-)

  2. Dziś mija sześć lat, kiedy w wieku 82 lat zmarł Paul Rosche. Był on genialnym inżynierem, który był przez lata związany z koncernem BMW, oraz konstruktorem silnika S70/2, który napędzał McLarena F1. Mówię to, ponieważ w tym roku BMW definitywnie wycofało silniki dwunastocylindrowe, wraz z końcem produkcji luksusowego sedana serii 7 typoszeregu G11/G12. I pomyśleć że ten bawarski koncern był pierwszym niemieckim producentem, który w 1987 roku wprowadził do produkcji pierwszy powojenny silnik V12 o oznaczeniu M70. Te stuknięte ekoszajbusy z Unii Europejskiej zabijają wszystko co najlepsze w motoryzacji. Już za niecałe 13 lat będzie definitywny zakaz sprzedaży samochodów osobowych z silnikami spalinowymi. Potężne silniki V12, będące arystokracją motoryzacji, to dziś krytycznie zagrożony wyginęciem gatunek, tak jak palczak madagaskarski. Te wszystkie pomylone normy emisji spalin są Dziś produkcja McLarena F1 jest całkowicie wykluczona, ponieważ ten bolid z lat 90-tych nie spełnia żadnych obecnych norm, jakie przez lata wprowadzały te świry z Unii Europejskiej.

  3. XP5 – Jeśli zobaczył bym reklamę F1 to raczej nie byłbym tak przejęty jak po obejrzeniu tego filmu… Mega dobra robota!! Na dzień dzisiejszy w życiu nie pragnąłem się przejechać żadnym samochodem tak bardzo jak McLarenem F1…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!