Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Remonty silników silniki azotowanie Diesel-Mot Inwałd Józef SmolecZakład mechaniki pojazdowej Diesel-Mot rozpoczął swoją działalność w 1995 roku. Nasze przedsiębiorstwo mieści się w Andrychowie. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawach i renowacji silników samochodowych oraz silników diesla.

Specjalizacją firmy jest szlifowanie wałów korbowych, jednak w zakładzie wykonujemy szereg zabiegów mających na celu przywrócenie sprawności podzespołom samochodowym. Firmą zarządza Józef Smolec.

Wieloletnie doświadczenie w branży stanowi gwarancję solidnej i rzetelnej usługi. Zajmujemy się regeneracją podzespołów samochodowych, wałów i cylindrów. Przeprowadzamy generalne remonty silników samochodów dostawczych i ciężarowych.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż części zamiennych — nowych i używanych.
Gwarantujemy atrakcyjne ceny i rzetelną usługę.

Zachęcamy do kontaktu!

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

One thought on “Remonty silników silniki azotowanie Diesel-Mot Inwałd Józef Smolec

  1. Czy Państwo azotujecie wały korbowy do perkins 3p po szlifowaniu l
    I perkins 4 cylindry
    Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie serdecznie serdecznie serdecznie serdecznie pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!