Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Głowica URSUS ZETOR Naprawa, RegeneracjaW filmie przedstawiamy wymianę gniazd zaworowych w głowicy silnika Ursus Zetor.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

16 thoughts on “Głowica URSUS ZETOR Naprawa, Regeneracja

  1. Robicie głowice od zetora te pojedyncze na akzdy cylinder? Mam taki problem ze po kazdej wymianie brokow szczelnosc utrzymuje sie maks 2 lata. Robiły juz 2 firmy i za kazdym razem wytrrzymywalo do 2 lat. Za trzecim razem sam wymienilem wklejajac na poxipol i teraz minely 3 lata i juz po rozgrzaniu ucieka lekko płyn chłodniczy.

  2. Moj kolega w czasach komuny zrobil przuzaf wlssnie na prace dyplomowa w opolu przuzad do wyciagania starych gniazd zawirowych i patent ten zginol oczywiscie ktos przejol przyzad i dokumentacje z opisem zlodzieje no.

  3. Też próbowalem kiedyś gniazdo wyjąć i obspawałem je tylko dokoła walnąłem młotkiem myślałem, że już fajnie idzie, a to tylko gniazdo się kruszyło i w koncu już nie było czego ratować ;p

Dodaj komentarz

Zadzwoń!