Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Eksperyment z planowaniem głowicyWAŻNE _ PROSZĘ PRZECZYTAĆ.
Film ten powstał w czasie kiedy miałem na kanale 10ciu subskrybentów, powstał dla nich i na skutek pewnej dyskusji jaka wywiązała się na facebooku na naszej grupie i forum. Tam pokazałem zdjęcia z całej akcji i temat był dokładnie opisany i zamknięty. Film został na kanale – zapomniałem o nim. Zdjęcia nie są klikbajtem – mam gdzieś takie akcje w stylu lajkujta subskrybujta. W żadnym moim filmie nie ma i nie będzie żebrania o lajki i suby!!.
Po prostu wtedy uczyłem się programu do obróbki video i cały ten film potraktowałem sobie treningowo – pod kątem nauki edycji, montażu, ustawiania ekranu tytułowego itd.

KTO wiedział, że kanał tak wystrzeli ze subami, ludzie przyjdą to tego filmu i 90% nie ma pojęcia po co on powstał dorabia jakieś dziwne teorie a co gorsza pociska mi, kiedy nie miałem żadnych złych intencji.. Opanujcie się proszę z wyzwiskami pod moim adresem, z wyciąganiem jakichś dziwnych wniosków i nadinterpretacją treści. Jak tylko się odrobię z ważniejszymi tematami, zgromadzę materiały a zwłaszcza głowicę która zdatna będzie do przeprowadzenia procesu, zrobię porządny film i zamieszczę na kanale – a ten zdejmę, choć wolałbym tego nie robić, żeby nie rozwalić spójności wątku na forum, gdzie temat dyskutowaliśmy.

Głowica była szlifowana na granitowej płycie, papierem ściernym 400, tuszowana i na bieżąco kontrolowana. Efekty widać. Jak to się robi – obiecuję, zrobię porządny film i pokażę wkrótce.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!