Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Wymiana pierścieni, honowanie cylindra, składanie silnika – Mechanika dla Praktyka #2Prezentacja jak krok po kroku wyciągnąć tłoki, przeprowadzić wymianę pierścieni, jak honowanać cylindry, składać panewki itd …

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

28 thoughts on “Wymiana pierścieni, honowanie cylindra, składanie silnika – Mechanika dla Praktyka #2

 1. Fachowo zakupiony tłok powinien być dokładnie pomierzony. Zmierzona i sprawdzona waga tego tłoka i porównanie go z oryginalnymi co pracują w tym silniku .Korbowód na tym cylindrze gdzie lał wtrysk powinien być dokładnie pomierzony przed zamontowaniem(niezależnie czy byłby to oryginał z tego silnika czy tym bardziej przełożony z innego )Powinien być wykonany pomiar cylindrów średnicówką w kilku płaszczyznach i na wysokościach cylindrów przed honowaniem i po honowaniu .Dodatkowo sprawdzenie liniałem bloku silnika. Wtedy jest to zrobione profesjonalnie ze sztuką. Nie ma takiego czegoś jak tanio i dobrze z prostej przyczyny. Narzędzia do tego typu operacji kosztują i wiedza również. Nie każdy ma porządne mikrometry w różnych zakresach pomiarowych, profesjonalne liniały,honownice stacjonarne, średnicówki itd.

 2. Jak jest ze zdejmowaniem misy olejowej i jej podstawy, jest sklejona masą uszczelniającą, jak ją zdjąć? widziałem jak ludzie podważają różnymi śrubokrętami, ale wg mnie można tak uszkodzić gładź misy czy wykrzywić. Materiał bardzo dobry, fajnie pokazujecie, pozdrawiam!

 3. Dzień dobry. Skąd panowie jesteście? Może bym zawitał z moją asterką 1.7 do was?😅 Bardzo dobry film. Chciałbym film jak robicie zawieszenie. Mogę się go spodziewać? Pozdrawiam

 4. Szwagry Szwagry Szwagry – no no no – widzę, że się kroi naprawdę dobry kanał. Mam jednak jedną uwagę – otóż nie powinno się wyciągać sprężynki z pierścienia.
  Swego czasu widziałem jak mój znajomy zakładał pierścienie i nie wyciągał tej całej spreżynki, podobno jest tam czymś przymocowana, poprawcie mnie prosze jesli sie mylił???

  Co do samego odcinka powiem Wam, ze juz teraz wiem przynajmniej , że blok można bez problemu czyścić papierkiem ściernym. GOOD JOB !
  !!!!
  Na sobotę żonka piecze szarlotkę i będę oglądać kolejny odcinek ( oczywiście JA przy piwku hehe;) Trzymajcie się !

 5. Szwagry, nie doceniałem Was widzę, po pierwszym filmie szczerze to miałem mieszane uczucia. Po tym co teraz pokazaliście szczerze uważam, ze na YT są jeszcze ludzie którzy coś potrafią. PS dobre to z tą tłuczoną szybą, w pierwszej chwili uwierzyłem, ale tknęło mnie coś i ogladnalem 3 razy mikrosekudny w montażu i bym był przekonany ze niezłe z Was Świry, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pozdrawiam i czekam na kolejny filmik.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!