Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Warsztat samochodowy Częstochowa Auto Szlif Wioletta PaczyńskaProwadzimy #warsztat_samochodowy o nazwie Auto Szlif. Nasza siedziba znajduje się w Częstochowie, w województwie śląskim. Właścicielką działalności jest Wioletta Paczyńska. Funkcjonujemy w branży już od 2006 roku.

Zajmujemy się przede wszystkim naprawami oraz kapitalnymi remontami silników samochodowych. Są to silniki benzynowe i silniki diesla zamontowane w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Nasi mechanicy naprawiają także silniki w maszynach budowlanych, czy motocyklach.

Usługi serwisowe obejmują głównie takie czynności, jak regeneracja głowic, szlifowanie cylindrów oraz wałów korbowych, naprawa kadłubów i korbowodów. Warsztat wyposażony jest w specjalistyczne stanowiska naprawcze.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.
https://www.autoszlif-czestochowa.pl/

#szlifowanie_wałów #regeneracja_głowic #cylindry #cylindry_samochodowe #szlifowanie_cylindrów #głowice_samochodowe #mechanika_pojazdowa #szlifowanie #sprzedaż_cylindrów

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!