Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

VW 1.9 TDI rozbjeramy i szlifujemy Glowice #2dzisiaj hytamy Glowice, rozubjeramy, czyscimy i pszygotujemy na dalszy montarz.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

45 thoughts on “VW 1.9 TDI rozbjeramy i szlifujemy Glowice #2

 1. Charakterystyczne dudnienie z filtra w tych silnikach 1.9tdi pd skąd pochodzi. U mnie wymieniony wałek, szklanki, panewki. Broki na miejscu.
  A dudnienie pozostało.

 2. Panewki dolne rozdupcone bo tam duzy nacisk. Po co wydajesz pieniadze na nowe ? Gorne dac na dol a dolne do gory .polołce jeszcze 30 tysiecy i szybko do polski sprzedac.

 3. Bardzo dobra robota. Czasem oglądam Twoje filmy po niemiecku.
  Nie zwracaj uwagi na niektórych idiotow tutaj co pisza te złośliwe komentarze. Nie mają głupki pojęcia.
  "Łożyska "na walku rozrządu po polsku to panewki. Ansaugbrücke to kolektor ssący, abgaskrümer to kolektor wydechowy. Calkiem dobrze sobie radzisz i podoba mi się,ze dodajesz tez fimy po polsku. Weiter so.
  Das ist auch mein Hobby;-)
  Ich weiß nicht woher du kommst ?
  Schöne Grüße aus Wuppertal

 4. Teraz już wiem dlaczego niektóre auta Niemcy sprzedają za grosze…
  Nowiutki koreczek wlewu, zbiorniczek Tatuś wyczyścił… nowy wałek… tłoki zostawione z uszkodzeniami… świece zostawione, bo a nóż będzie kłopot.
  Silnik 300tys, wszystko jak na tacy. Wystarczyło poświęcić dzień dwa więcej i zrobić silnik porządnie…
  Szkoda.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!