Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Ural 650 – naprawa głowic, prowadnice, gniazda, zaworyTym razem dwie mocno wyeksploatowane głowice od Urala starego typu i wymiana prowadnic, gniazd zaworowych oraz zaworów. stare podzespoły kwalifikowały się już tylko do wymiany. Do tych głowic niestety, ale nie ma gotowych elementów i wszystko trzeba było dorabiać i to praktycznie każdy element po konkretny wymiar. Prowadnice i gniazda zostały wykonane z brązu ba1032. Zawory po dopasowaniu to Freccia. Teraz jest szczelnie.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

3 thoughts on “Ural 650 – naprawa głowic, prowadnice, gniazda, zawory

  1. Fajny film. Widać,że warsztat i wiedza jest. Szkoda tylko, że nic nie jest omówione. To suche zdjęcia, z których nic nie wynika dla kogoś z nikłą wiedzą lub brakiem doświadczenia. Mimo wszystko duży plus że się chciało. Ale taki sam film z omówieniem co i jak byłby zajebisty. Pozdrawiam

  2. Czy trzeba obrabiać miejsce na gniazdo zaworowe w głowicy, jeżeli nie jest idealnie okrągłe – różnica 0.08mm? Czy nie ma się co przejmować tym owalem? Z jakim wciskiem dotacza pan gniazda zaworowe? Czy wcisk 0.2-0.3mm będzie ok?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!