Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Test udarowej wiertarko-wkrętarki Makita HP001G z linii XGT 40VmaxW wiertarko-wkrętarce udarowej Makita HP001G zastosowano najnowszej generacji bezszczotkowy silnik BLDC charakteryzujący się wysoką mocą i sprawnością (70-80%) i w konsekwencji niskim zużyciem energii. Jego pracą steruje programowalna elektronika cyfrowa. Z silnikiem BLDC współpracuje 2-biegowa mechaniczna przekładnia planetarna mieszcząca się w solidnej obudowie metalowej. Użytkownik na 1. biegu ma do dyspozycji niską prędkość obrotową (0-650 obr./min) i wysoki moment obrotowym 140 Nm, zaś na 2. – wysokie obroty (0-2600/min) i niższy moment 68 Nm.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną https://portalnarzedzi.pl

Znajdziecie na niej informacje o narzędziach ręcznych, elektronarzędziach i maszynach spalinowych. Dzięki nam wybór narzędzi będzie łatwiejszy.

Visit our website for more tool reviews:

https://portalnarzedzi.pl

Follow us on Instagram @portalnarzedzi.pl https://www.instagram.com/portalnarzedzi.pl/?hl=pl

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

8 thoughts on “Test udarowej wiertarko-wkrętarki Makita HP001G z linii XGT 40Vmax

Dodaj komentarz

Zadzwoń!