Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Szlify silników Pułtusk Mechanika Pojazdowa Sławomir i Sebastian JaworscyMechanika Pojazdowa prowadzona przez Sławomira Jaworskiego oraz Sebastiana Jaworskiego działa na rynku od 2017 roku. Siedziba warsztatu znajduje się w Pułtusku, na terenie województwa mazowieckiego.

Specjalnością warsztatu jest szlifowanie silników w samochodach osobowych, ciężarowych, a także w maszynach rolniczych. W ofercie warsztatu znajdą Państwo między innymi szlifowanie silników, szlifowanie cylindrów, szlifowanie wałów korbowych, szlifowanie bloków silników, a także osiowanie bloków.

Firma zajmuje się również sprzedażą części zamiennych, które nie mogą być zregenerowane. Zespół mechaników szybko oraz solidnie zajmie się szlifowaniem, oraz regeneracją.

Zapraszamy do kontaktu z warsztatem Mechaniki Pojazdowej w Pułtusku.
https://www.mechanikajaworscy-pultusk.pl/

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!