Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

szlifowanie wałów azotowanie regeneracja silników Inwałd Diesel-Mot Józef SmolecFirma Diesel-Mot działa od 1995 roku. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Inwałdzie, w województwie małopolskim. Właścicielem jest Józef Smolec.

Przedmiotem działalności naszej firmy jest naprawa silników Diesla. Zajmujemy się samochodami osobowymi, dostawczymi i ciężarowymi. Podczas pracy używamy nowoczesnych sprzętów pochodzących od sprawdzonych producentów.

Świadczymy usługi z zakresu regeneracji podzespołów samochodowych. Szlifujemy wały i naprawiamy przekładnie kierownicze. Zajmujemy się też azotowaniem i tulejowaniem cylindrów. Ponadto, hartujemy i wytaczamy stopy korbowodu. Oprócz tego, sprzedajemy nowe i używane części zamienne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Diesel-Mot. Żeby uzyskać więcej informacji, należy kierować się na naszą witrynę internetową: http://www.diesel-mot.net.pl/

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!