Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Sobotnie skarby złomowisko vlog – KONKURS przetwornica , silnik elektryczny i pierwsze odwierty WS25Witam
Sobotni przegląd złomowisk kolejna odsłona .
Na złomowiskach skromnie ale zawsze coś można spotkać – niezniszczalna kosiarka spalinowa , silniki elektryczne do różnych projektów – może by tak zbudować mini szlifierkę taśmową lecz spokojnie najpierw naprawa wiertarki stołowej WS25 a tu mamy na tapecie problem silnik – uszkodzone zwarte uzwojenie stojana .
Lecz czy można zastosować inny stojan ? Jakie będą efekty wymiany stojana od innego silnika elektrycznego ?
Chłodzenie do wiertarki ważna sprawa co widać po kolorach wiórów
Kącik kulinarny czyli tarta warzywna gratka dla nieprzepadających za mięsiwem wszelakim .
Zapraszam
#silnikelektryczny #obróbkametali #stanszczęścia

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

34 thoughts on “Sobotnie skarby złomowisko vlog – KONKURS przetwornica , silnik elektryczny i pierwsze odwierty WS25

  1. Na ogół wirniki silników klatkowych są formowane ciśnieniowo i uzwojenie wirnika jest w postaci aluminiowych prętów "wlanych" dosłownie w żłobki rdzenia wirnika (wirniki takie jak na filmie).

  2. O fajna mała fajna mała przetwornica w sam raz do mojego warsztatu ☺ jej wagę obstawiam na 6.5 kg . Swoją drogą co się musiało stać że tak ją zmasakrowali w transporcie , pod tira wpadła paczka czy co? I obstawiam kuriera DHL bo parę lat temu też w takim stanie dostaczyli mi wierzę hi fi 😯

Dodaj komentarz

Zadzwoń!