Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Regeneracja turbosprężarekRegenerujemy turbosprężarki napędzane spalinami do samochodów osobowych i ciężarowych oraz autokarów i maszyn wszystkich marek.
Naprawę wykonujemy w profesjonalnej pracowni regeneracji turbin, z użyciem najnowocześniejszych narzędzi i urządzeń. Podczas regeneracji wymieniamy wszystkie zużywające się elementy turbosprężarki, pozostawiając tylko te które w normalnych warunkach nie ulegają uszkodzeniom. Stosujemy części wyłącznie od producentów najlepszych na świecie marek.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

2 thoughts on “Regeneracja turbosprężarek

  1. Jak ja uwielbiam wasze filmy, wszystko jest talie profesionalne i na najwyższym poziomie. Jestem dumny, że mamy w Polsce tak wysoce wykwalifikowaną firmę. Chciałbym jednego dnia u was pracować

Dodaj komentarz

Zadzwoń!