Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Regeneracja pompy wodnej wiertniczej honowanie Mikołów JurgalFirma Jurgal powstała w 1986 roku i od początku oferuje klientom specjalistyczne usługi mechaniczne. Zajmuje się między innymi honowaniem przemysłowym, czyli obróbką skrawaniem otworów. Precyzyjne urządzenia zamontowane w zakładzie umożliwiają obróbkę w zakresie od 16 do 1000 milimetrów. Honowane są mogą być rury, cylindry i tuleje, a także inne przedmioty wykonane ze stali nierdzewnej, aluminium, miedzi, brązu i stali.

Firma podejmuje się także regenerowania silników spalinowych w autach różnego typu i maszynach. Usługi polegają na naprawie lub wymianie głowic, korbowodów, wałów korbowych, a także bloków i tulei cylindrowych.

Uzupełnieniem oferty jest tuningowanie samochodów i mycie ultradźwiękowe. Skutecznie usuwa różne zabrudzenia, w tym smary, opiłki i wióry.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o firmie Jurgal. Więcej znajdą Państwo na stronie internetowej: http://jurgal.com.pl/

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!