Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Regeneracja głowic Częstochowa Auto-SzlifAuto-Szlif to zakład mechaniki pojazdowej działający na terenie Częstochowy od 2006 roku. Głównym profilem naszej działalności jest przywracanie sprawności częściom silnikowym.

Specjalizujemy się w remontach i mechanicznej obróbce silników w samochodach osobowych, ciężarowych, dostawczych, lecz także w samochodach rajdowych, pojazdach specjalnych i ciągnikach. Zajmujemy się sprawdzaniem i naprawą korbowodów, głowic, wałów i kadłubów. Oferujemy profesjonalną regenerację głowic do silników benzynowych i diesla. Szlifujemy wały korbowe i cylindry samochodowe. Wykonujemy również profesjonalną regenerację korbowodów. Dysponujemy doskonale zaopatrzonym warsztatem oraz częściami zamiennymi. Sprzedajemy cylindry, wały korowe i głowice.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie: http://autoszlif-czestochowa.pl/.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!