Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Regeneracja części Gorzów Wielkopolski Moto-Szlif Roman BremProwadzimy warsztat samochodowy o nazwie Moto-Szlif, którego właścicielem jest Roman Brem. Nasza siedziba znajduje się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Działalność prowadzimy od wielu lat, co przekłada się na spore doświadczenie oraz wysoką jakość.

Przede wszystkim zajmujemy regeneracją oraz naprawianiem części samochodowych oraz podzespołów silników spalinowych. Wszystkie zadana wykonujemy za pomocą nowoczesnych oraz profesjonalnych maszyn, co znacznie podnosi efektywność.

Do głównych zadań, które realizujemy, należy szlifowanie wałów, regeneracja głowic silnika, regeneracja tulejek, szlifowanie cylindrów, regeneracja korbowodów, a także piaskowanie elementów silnika.

Możemy wyczyścić powierzchnie części samochodowych oraz silnik za pomocą materiału ściernego w strumieniu powietrza. Stosując piaskowanie każdy element z metalu wygląda jak nowy i może służyć poprawnie przez długi okres czasu.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

http://www.glowiceregeneracjagorzow.pl

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!