Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Rębaki do drewna, producent rębaków świdrów i łuparek do drewna Świebodzin ZŚM Rafał GomułkaFirma ZŚM Rafał Gomułka jest zlokalizowana w Świebodzinie, w powiecie tarnowskim, na obszarze województwa małopolskiego. Nasza zakład ślusarsko-mechaniczny specjalizuje się w usługach związanych z obróbką skrawaniem oraz produkcją przyrząd metalowych, oraz części zamiennych. Działamy w branży od dziewiętnastu lat, przez które wykonaliśmy mnóstwo zleceń dla wielu usatysfakcjonowanych klientów. Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Proponujemy Państwu następujące usługi: frezowanie cnc, szlifowanie oraz toczenie i wytaczanie. Zajmujemy się produkcją narzędzi takich jak rębaki do drewna, świder do łupania drewna, sieczkarnie, rozdrabniacz do gałęzi czy rębak walcowy. Produkujemy także koła zębate, koła prasowe oraz wałki. Dodatkowym profilem naszej działalności jest regeneracja głowic samochodowych oraz wyrównywanie tarcz oraz bębnów hamulcowych.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:
https://www.rebakiproducent.pl/

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!