Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Rębak spalinowyDodaje nowy pokaz slajdów w odpowiedzi wszystkim którzy proszą na PW o przesłanie różnych fotek w tym filmiku jest wszystko,miłego oglądania.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

8 thoughts on “Rębak spalinowy

  1. noże 12mm gr 80mm szer i 280mm noże są na 4 śrubach M10 o twardości 10.5 gwint zwykły metryczny wpuszczone w krążki na 35mm główną role odgrywa tutaj dokładne planowanie łoża pod noże śruby trzymają w sumie tylko na działanie siły odśrodkowej w tej chwili nie robie rębaków więc noży też nie robie

  2. jeszcze jedno jakiej grubości masz noże ? jakie są dlugie i szerokosc? jaki gwint zastosowałes by je dobrze przymocowac? i czy bylbys w stanie zrobic takie noze na zamowienie?

  3. krążki mają 30 mm grubości i średnice 200 mm noże na filmiku były właśnie ze stali hardox dodam że to świetna stal kto miał z nią do czynienia wie o czym mówie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!