Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Próba zestawu napędowego lokomotywy elektrycznejPróba kręcenia zestawu kołowego po złożeniu zestawu napędowego elektrowozu. Próba ma na celu ocenę poprawności montażu i pracy zestawu. Silnik zasilany jest niskim napięciem stałym przez autotransformator dzięki czemu możliwa jest regulacja obrotów.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

24 thoughts on “Próba zestawu napędowego lokomotywy elektrycznej

  1. Przy tym wspaniałym przykładzie chciałbym zapytać o to, który element odpowiada za charakterystyczne buczenie. Przez jakiś czas byłem przekonany, że to właśnie przekładnia. Ale tutaj wyraźnie słychać, że dźwięk dochodzi z obudowy silnika. Czyżby to były szczotki? Jak wiadomo buczenie słychać najlepiej przy rozruchu, ale też kiedy lok jedzie luzem to silnik od czasu do czasu poszczekuje, co właśnie najlepiej słychać przy ET40.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!