Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

prezentacja tokarki i oświetleniaWreście zakończyłem instalację elektryczną i oświetlenia stanowiska tokarki, zdrowie trochę doskwiera i robię to etapami po uporządkowaniu mogę kończyć rower z silnikiem spalinowym który jest umieszczony na moim kanale Youtube jest jeszcze do wykonania wałek zdawczy między silnikiem i kołem nie zapomnijcie dać suba lub łapka w górę lub w dół pozdrawiam

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

6 thoughts on “prezentacja tokarki i oświetlenia

 1. Witam, szukam dla siebie taniej małej tokarki do obróbki stali i szczerze nie mogę nić znaleźć sensownego w okolicy. Rozglądałem się za ous1, czy jest sens tego typu tokarka bez modyfikacji jak u Ciebie, mam małe zaplecze techniczne musiałbym latać po ślusarzach by przerobić. Czy od razu coś większego patrzeć i dołożyć pieniędzy? Mówiłeś, że budujesz większą tokarke, mniej interesuje tokarka takich gabarytów jak tsb20. Doradziłbyś coś?

 2. Witam.
  Fajna tokareczka… !!! 🙂
  Myśle .. o takim sprzęcie.. do mojej ślusarenki.. ! 😉
  Dzięki za komentaż do mego filmu o spawarce.. ! 😉
  Jak bede miał czasem czas.. to chętnie pooglądam Pana filmy.. bo widze ,że są ciekawe tytuły… 😉
  Oczywiście ..leci łapka w g. i SUB ..
  Pozdrawiam serdecznie …
  górol – Paweł P. 😉
  Życze zdrówka !!!
  A ta tokareczka to fabryczna.. ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!