Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Połączenie krzyżowe zakładkowe, wykonane na pilarce stołowej | Tipy stolarskieCześć. Z powrotem wracam do kategorii na naszym kanale „Tipy stolarskie”. Tym razem pokazuję krok po kroku, jak wykonuję połączenie krzyżowe zakładkowe na pilarce stołowej. Metod wykonania tego połączenia jest znacznie więcej, ale dziś pokazuję jak zmodyfikowałem techniki pracy na pilarce stołowej, przy wykonywnaniu tego połączenia, co znacznie ułatwia i przyśpiesza mi pracę. Miłego oglądania.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

21 thoughts on “Połączenie krzyżowe zakładkowe, wykonane na pilarce stołowej | Tipy stolarskie

  1. Potrzebuję porady. Będę robił podstawę pod przenośną pilarkę stołową. Jaka jest wygodna wysokość blatu górnego pilarki? Z góry dziękuję, pozdrawiam.

  2. Przemku wszystkiego dobrego z okazji drewnianej rocznicy dla całej Kępy. Przez was poraz kolejny robota mi nie idzie, bo jest środek dnia, u mnie na strugnicy leży otwarty zeszyt z modelowym przekrojem drewna a ja oglądam Twój materiał 😀. To tyle słodzenia, teraz pytanie. Dlaczego materiał podczas wycinania na pilarce jest za przykładnicą poprzeczną? Nie lepiej przed? I kolejna modyfikacja (zachęcam): gdyby do przykładnicy poprzecznej zamontować kantówkę o przekroju np. 60, wysunąć ją tak daleko, by dała podparcie na cały materiał i na niej przykręcić ograniczniki. Już mówię, dlaczego. Robiłem tak, jak Ty i często przykładnica wzdłużna powodowała, że materiał się przesuwał w wyniku tarcia. No niebezpiecznie.
    Tipy Przemku koniecznie nagrywaj, bo potrzebne są, jak tlen 😀.
    Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki.
    Michał.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!