Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Planowanie / Szlifowanie głowicy po majstrowemu FMB139 PitBike MRF YX Loncin Zipp Cross Stomp 125#PLANOWANIE #SZLIFOWANIEGŁOWICY #POMAJSTROWEMU

► Sklep z ubraniami: https://mlodybryg.cupsell.pl/
► Facebook: https://www.facebook.com/mlodybryg
► Instagram: https://www.instagram.com/mlody_bryg_tv/
► Donejty: https://tipanddonation.com/MlodyBrygTV
► Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/mlodybryg
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
→Kontakt: mlodybryg@o2.pl

►Lajkuj ►Subskrybuj ►Komentuj ►zaznacz DZWONEK 🔔

►Nagrywam: GoPro Hero 2 & GoPro Hero 4 Black & LG G4

►Obróbka Video: Sony Vegas Pro

dejw
dejwy
loncin 125
kxd 125
kxd pro 125
loncin 250
bashan 250
ktm sx125
ktm sx85
cross
mrf 140
pitbike
Projekt Cross Enduro
Enduro Krzeszowice
querly
Jaguś #24
Dąber_SM
Jeleń Riders
mlodybryg
black opso
born2 ride

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

27 thoughts on “Planowanie / Szlifowanie głowicy po majstrowemu FMB139 PitBike MRF YX Loncin Zipp Cross Stomp 125

  1. Siema kupiłem nowy zestaw do przeróbki silnika 139fmb na 110 czy jeżeli mam nową głowicę to oprócz docierania zaworów to muszę też zeszlifować ja żeby uszczelka dobrze dolegała?

  2. Ładne filmy dobrej jakości i ciekawych rad, ale proponowałbym jednak, żeby płaszczyzna papieru ściernego była większa od płaszczyzny głowicy. Z szybą jest to dobry projekt . Ja oczywiście polecam płytę traserską i elementy szlifowane na płaszczyźniarce . Oczywiście możemy nie mieć do tego dostępu , dlatego szyba .Pozdrawiam i życzę energii do dalszych działań .

  3. Siemano mam pytanie. U wujka staly dwie wsk 125 pod chmurka ladnych pare lat i w jednej i drugiej stoją silniki. Masz jakis pomysl jak zdjac magneto? Zrobilem sciagacz i nie chce isc.

  4. ja bym to INACZEJ ZROBIŁ 😀 BĘDZIESZ ROBIĆ POMIAR SZCZEGÓLNIE NA KRAWĘDZI SPŁYWU OLEJU I ROZRZĄDU 😀 ps. nie odbieraj tego jak et tylko dobrą radę 😉 robisz fajną robotę na yt i tak trzymaj 😀 zrobie o tym odcinek niedługo o planowaniu głowicy w domu jak powinno się to ROBIĆ PRAWIDŁOWO I BEZ POWIKŁAŃ PÓŹNIEJ ŻE CIEKNIE OLEJ 🙂

  5. Moze by tak splanować o 1mm w yx140 podobno tyle mozna bo są na aukcjach cieńsze uszczelki pod głowice. Jestem ciekaw czy zawory by nie przyjebały w tłoka i jakie odczucia w mocy czy warto sie w to bawic.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!