Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

[PL] SPALANIE STUKOWE I WCZESNY ZAPŁONTen film objaśnia spalanie stukowe i wczesny zapłon oraz przyczyny takiego nieprawidłowego spalania.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

11 thoughts on “[PL] SPALANIE STUKOWE I WCZESNY ZAPŁON

  1. Rewelacyjny materiał, oparty o fachową wiedzę. Jednak przede wszystkim jest niezwykle edukacyjny i pomoże zrozumieć istotę "spalania stukowego" tym wszystkim niedowiarkom lejącym niski oktan do wymagających siników i stosujących wymianę oleju LL "bo tak zaleca producent" Producent ma – jak mawiał K Sienkiewicz "w tyle" jak wasze auta będą jeździły przy przebiegu 300Tkm lub wyższym. A spalanie stukowe prócz wyżej wymienionych może się zdarzać również z kilku innych przyczyn. Źle ustawiony rozrząd, lewe powietrze w dolocie, źle działający wtryskiwacz – pompa paliwa – filtr paliwa – regulator ciśnienia paliwa, lub pęknięta głowica, uszk zawory, lub uszczelka pod głowicą. Wszytko to może być sprawcą. Jednak diagnozowanie należy zaczynać od świec – i endoskopu którym zajrzymy do cylindra. Jeszcze raz gratuluję filmu.

  2. Zadam logiczne pytanie, dlaczego silnik nie powie prze błąd check engine spalania stukowego, detonacyjnego ??? Mam spalanie stukowe na zimnym w 1.7 CDTI i komputer nie widzi problemu.

  3. Bardzo fajnie wytłumaczone. Warto jeszcze dodać że spalanie stukowe występuje w silnikach benzynowych. Silnik Diesla z racji na swoją zasadę działania nie jest narażony na spalanie detonacyjne

Dodaj komentarz

Zadzwoń!