Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Ostrzenie łańcucha pilarki-Zrób To SamRęczne ostrzenie pilnikiem łańcucha pilarki.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

25 thoughts on “Ostrzenie łańcucha pilarki-Zrób To Sam

  1. Chcialbym sprobowac pily po twoim ostrzeniu w lesie na wycince….co to bylo instuktaz dla de…… pracuje 20 lat w lesie i wiem jak mam ostrzyc lancuch bez takich wnalazkow…poza tym te gowno nie pozwala obracac pilnikiem podczas ostrzenia takze pilnik zuzywa sie nierownomiernie i tylko w jednym miejscu…a poza tym katy na lancuch nalezy dobierac do cietego drzewa…inne sa do twardego inne do miekkiego a jeszcze inne do ciecia wzdluznego….to co podaje producent to jest medium wszystkich tych wartosci….takze polecam poczytac troche bardziej zawansowanej literatury…a pozniej udzielac komus rad….
    a i jeszcze jedno…nigdy nie mintujemy prowadnicy w imadle….AMEN

  2. No cóż gość wiedzę ma tylko z instrukcji obsługi pilarki.Chcialbym zobaczyć jego pracę bez imadła w lesie.Jak tnie ,przecina i ścina.Dla mnie to zwykły amator i naciągacz!Pytanko dodatkowe-Gosc ma uprawnienia państwowe na pilarza które trwają dwa tygodnie ,zakończone egzaminem teoretycznym i praktycznym?Moim zdaniem NIE!!!!Chce tylko zarobić na naiwniakach!!!!!

  3. Na opakowaniu łańcucha jest podane, żeby ustawiać pilnik pod kątem 90 st. ale niektóre łańcuchy wymagają 10st. Patrzcie na zalecenia producenta! Są rusuneczki.

  4. Super instrukcja. Mam jednak pytanie – w 8:20 mówi Pan, aby ostrzyć w poziomie. Rozmawiałem z pilarzem zawodowym i zawsze powtarzał, żaby nieco przechylić pilnik, tak +/- 10 stopni. Jeśli dobrze pamiętam to instrukcja Stihl, również mówi i takim nachyleniu.

  5. A jaka jest różnica w cięciu między 25 stopniach a 30? Tak czysto teoretycznie? Mógłby ktoś wytłumaczyć?
    3/8RS ostrze zawsze na 30 stopni tak samo 3/8PM, jedyną różnicą przy kącie jest RD3.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!