Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Nowe TULEJE cylindrów BMW M54 # Projekt POLEPSHATORWymiana i dorabianie tulei cylindrów silnika M54 BMW przez firmę DZIAK – Specjaliści od silników http://dziak.pl/
Dzięki za zostanie patronem Poniżej przydatne linki
Patronite========= http://patronite.pl/gara%C5%BCowehobby
GRUZOWISKO===== http://www.facebook.com/groups/2405854762965382
FB=============== http://www.facebook.com/garazowehobby/
GRUPA ========== http://www.facebook.com/groups/936282416523049
Insta ============= http://www.instagram.com/garazowehobby/
YT ===============http://www.youtube.com/channel/UCMnrY_kF7jsPr8XO59F9nVQ

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

43 thoughts on “Nowe TULEJE cylindrów BMW M54 # Projekt POLEPSHATOR

  1. Miałem jeszcze dodać, że mam znajomego u mnie na wichurze, który może nie ma tak precyzyjnych maszyn jak na filmiku, ale jeśli chodzi o blok czy głowice to potrafi zdziałać cuda. Jest kozak w tym co robi i przede wszystkim jest na miejscu. Jeszcze raz pozdrawiam.

  2. Super robota. Też jestem zdania, że lepiej coś naprawić niż wymienić. Nigdy nie wiesz co kupisz, a tu wiesz co masz. Serduszko w naszym aucie (nawet jeśli to będzie multipla) jest najważniejsze. Pozdrowionka.

  3. Robota pierwsza klasa 🙂 przyczepić się można jedynie do tego że blok planowany jest na frezarce a nie na szlifierce 🙂 ale jeśli noż ostry i ktoś wie jak obrabiać to i na frezarce wyjdzie lustro 🙂

  4. Oglądam dużo contentu na twoim kanale, z punktu widzenia mechanika trochę rzeczy pojmujesz po swojemu, co nie zawsze jest dobre, nie we wszystkim może jesteś obeznany, ale rdzeń zawsze na wysokim poziomie, dla ludzi amatorujących sobie w garażu to jest super kanał, zachęcający i pokazujący tajniki mechaniki, zero gówna śmieci i żebrołapek. POZDRAWIAM!

  5. Bez zbędnego pitolenia, przez zupełny przypadek zajrzałem na Twój kanał i wielką łapę w górę bym tylko dał, jeżeli by była.
    Jeszcze kilka epizodów mi zostało do obejrzenia , choć nie lubuję się w BMW 😛

  6. Teraz to bunia będzie cykać lepiej jak po wyjezdzie z fabryk bo wreszcie będzie miała duszę z twojej krwi i potu które wylejesz podczs pracy .POZDRO I POWODZENIA👍

  7. Taki filmy (te poprzednie też) mi się podobają. Wielkie podziękowania dla ludzi który nagrali całą robotę. Z całego projektu może wyjść niezły tutorial jak od pojedynczej śrubki, od najdrobniejszego elementu rozebrać i złożć silnik BMW M54. Kontynuuj projekt – będę śledził działania. Powodzenia.

  8. Dobry kanał.. Musze przyznac 😉 Sam tez duzo grzebie i robie po swojemu. Wiadome tylko kanał dla fanow bmw, ale Ci ktorzy raczkuja z mechanika mogą wiele sie nauczyc . pozdro

Dodaj komentarz

Zadzwoń!