Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Mechanika pojazdowa Stanisławowo Luk SerwisFirma Luk Serwis to profesjonalny warsztat samochodowy. Wykonujemy naprawy samochodów osobowych i innych pojazdów. Naszą siedzibą jest Stanisławowo, w województwie mazowieckim, a właścicielem firmy Łukasz Haltof.

Mechanika samochodowa to dziedzina w której mamy duże doświadczenie. Warsztat jest wyposażony w odpowiedni sprzęt dzięki czemu realizujemy zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane naprawy. Zajmujemy się także diagnostyką oraz wymianą płynów eksploatacyjnych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dlatego nasi klienci mają pewność szczegółowego sprawdzenia stanu technicznego pojazdu oraz rzetelnie wykonanej naprawy. Dbamy aby realizacja odbyła się w umówionym z klientem terminie, zapewniamy również konkurencyjne ceny.

W razie dalszych pytań ofertowych lub chęci umówienia wizyty w naszym warsztacie zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!