Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Maszynka do cięcia drewna na opał, pilarka chiński Stihl, od cygana.Prosty przyrząd, ułatwienie cięcia drewna na opał.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

29 thoughts on “Maszynka do cięcia drewna na opał, pilarka chiński Stihl, od cygana.

  1. Czy autor filmu ma jeszcze ową pilarkę mam identyczną dojeżdżam już 12 sezon ma swoje minusy ale za 350 zł to jest naprawdę dobra maszyna nadal ma dużą kompresję co świadczy o zdrowisci silnika

  2. Witam pomysl ciekawy ale tylko do ciecia cienkich elementow. Grube klody beda sie zaciskac/klinowac na prowadnicy pod wlasnym ciezarem(a jeszcze trzeba podnosic). Ja bym tam te zrzyny cial jak leza na kupie – jedno ciecie przetnie ze 20 takich kawalkow(oszczednosc paliwa). Jak juz masz ciac taka drobnice to od dolu, a od gory oslona.

  3. pomysł bardzo dobry ale wiem z własnego doświadczenia że łańcuch tnący w ten sposób długo nie pociągnie.biorąc na raz kilka obżynów gdzie nie jesteśmy w stanie równo ich ułozyć masakrujemy łańcuch,u pana widać doskonale jak on podczas pracy podskakuje przez co staje się luźny.efekt końcowy będzie taki że on po prostu się urwie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!