Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Łuparka hydrauliczna 8t samoróbka pompa PZ 10, silnik 4 kW, siłownik fi 92, skok 400 mmPompa PZ 10, silnik 4 kW, siłownik fi 92, skok 400 mm na dwuteowniku 160mm
sprzęgło kłowe https://www.youtube.com/watch?
pompa https://www.youtube.com/watch?v=2L0HvEDbr7o&t=21s&ab_channel=JacekPtasi%C5%84ski
siłownik SIŁOWNIK HYDRAULICZNY CYLINDER SKOK 400 z Alllegro
v=yqFJq2Tfk_o&ab_channel=Narz%C4%99dziasamor%C3%B3bkiiinne
Drewno połupane, kolejny etap to przeróbka łuparki na giętarkę hydrauliczną
W łuparce można dodać tylko większą pompę aby przyśpieszyć ruch siłownika
Zapraszam do subskrypcji do oglądania moich filmów
Mój blog o ślusarstwie http://www.naprawatokarek.pl
Mój blog Audi A4B6 http://mojeaudia4b6kombi.naprawatokarek.pl
Mój blog o zwierzętach http://bociany.naprawatokarek.pl
Mój blog o pogodzie http://pogoda.naprawatokarek.pl
Mój blog przepisy babci nie tylkohttp://przepisy.naprawatokarek.pl

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

23 thoughts on “Łuparka hydrauliczna 8t samoróbka pompa PZ 10, silnik 4 kW, siłownik fi 92, skok 400 mm

 1. Ludzie i wielu producentów oszukuje kupujących podając maksymalny nacisk siłownika. Tylko nie napisze już że np siłownik ma nacisk 12ton przy 24MPa, A przy standardowej pompie wyciągnie z 8ton bo pompa da tylko 16-18MPa

 2. Jak słucham tych opowieści to odnośnie siłownika to 8 ton 10 ton i 12 ton również są np ja mam dwa razy większy siłownik i on ma nacisk 12 ton. A ten na filmie to jest mały tłok to jest do zabawy małych klocków

 3. Panie Jacku, czy mógłby Pan doradzić ? Mam pompę od podnośnika hydraulicznego ciągnika C-330, do tego silnik 2,5kW na 2 paskach klinowych i przy docisku pieńka pompa staje – w jaki sposób dobrać pompę/przełożenie na paskach oraz silnik ?

 4. Mam pytanie panie jacku czy pan sprzedaje prasę chydlaiczną tą żółtą co pan ją robi jeśli pan ją sprzedaje to ja ją kupie dam za nią…….

  Od 200zł albo 180zł pan za nią dał i ją robił w opisie było 20 zł to panu się zwrócić 180 zł albo 160 zł

 5. Mam pytanie panie Jacku czy pan ma tą prasę na 3 tony co pan ją robił czy pan ją sprzedaje jeśli tak dam za nią. ……od reki 180 zł albo 250zl

  To jest bardzo dużo bo takie kosztują 400 a nawet 800 ręczne

 6. Troszkę wolno wysuwa a może mi się wydaje zamiast wyciągać niedołupane klocki ja bym dawał kolejne żeby wypychało samo do końca ale to tylko moje sugestie mimo wszystko fajna produkcja jak i maszyna jaki koszt ?

 7. Ten nóż przydałby się regulowany, co do swojej wysokości. Wiem, że już za późno ale może następną łuparkę zrobi Pan z regulowanym nożem.
  Dla grubych klocków można ten nóż wyciągnąć wyżej i wtedy wybierać z kupki tylko grube klocki, jak się skończą, to nóż osadzamy niżej i tniemy na 4 części wszystkie cienkie klocki.

 8. Ja bym dał takie usprawnienie, żeby założyć "zderzak". Kiedy klocek zostanie rozłupany, jednym ruchem wajchy daje Pan polecenie schowania się siłownika i zrobienia miejsca na kolejny klocek. Jak krańcówka (zderzak) wyczuje, że tłok schował się do końca, to przestaje pompować olej do tłoka. A w tym czasie Pan dwoma rękoma wyrzuca połupane kawałki i schyla się po nowy klocek. Chodzi o to, że długo trwa chowanie się tłoka i trzeba caly czas trzymać wtedy wajchę w ręku – strata czasu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!