Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Koło łańcuchowe do quada 500W, przystawka CNC do frezarki.Kontakt: lucjantopidrut@gmail.com

Wykonuje zębatkę łańcuchową do przerabianego mini quada na napęd elektryczny. Frezowanie uzębienia jest wykonane na konwencjonalnej frezarce z przystawką CNC. Takiej zębatki niestety nie da się kupić i trzeba było dorobić.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

10 thoughts on “Koło łańcuchowe do quada 500W, przystawka CNC do frezarki.

  1. Jestem pod wrażeniem wyglądu spawów – mistrzostwo! Szczególnie na tle artystów uważających się za speców nie z tej ziemi a ich spawy wyglądają jak smarki…
    Drugie co budzi moje najwyższe uznanie to wspólne prace z synem. Uczestniczy aktywnie (co doskonale słychać w jego komentarzach), choćby obserwując, ale czerpiąc wiedzę z doświadczenia ojca garściami. Gdy skończy szkoły będzie z niego fachman co się zowie. To fantastyczny sposób na budowanie doskonałych relacji ojciec – syn. Tworzy i autorytet wszechwiedzącego ojca, ale i przyjaznego nauczyciela – rzecz nie do przecenienia. Pozazdrościć.
    Pisałem już we wcześniejszym poście: "człowiek wielu talentów". Widzę, że nawet w najśmielszych snach nie przewidywałem jak wielu! Oczywiście: łapa leci! :)))

  2. No to zaimponowałeś mi jeszcze bardziej. Myślałem, że u Ciebie spawanie i obróbka konwencjonalna, a tu frezarka CNC wystąpiła. Nie wspomniałeś o niej, gdy pokazywałeś warsztat z okazji 100 subów – pewnie zawieruszyła się w bajzlu ;). To ZX7016 czy coś innego?
    Przyjrzałem się jeszcze raz i widzę, że to stół krzyżowy ze sterowaniem a frezarka duża 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!