Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Jak SZLIFUJE się WAŁ KORBOWY? Tajniki naprawy głównej silnika | Z wizytą w Moto Szlif PrzyworyWitajcie, chcieliśmy Wam dziś zaprezentować mały fragment zaplecza technicznego firmy Moto Szlif, mieszczącej się w Przyworach, w miejscu dawnego POM Przywory, a następnie PTI. O tajnikach regeneracji podzespołów opowiada właściciel Sebastian Gonsior. Firma ta podjęła się regeneracji układu korbowego naszego Zetora 50 Super. Dodam, że fragmenty prezentujące pracę maszyn nagrane zostały przez właściciela zakładu podczas napraw podzespołów z różnych silników – nie ma na nich nic z naszego Supra 😉 Miłego oglądania!

Kontakt do firmy: https://motoszlif.opole.pl/

Zrzutka na rozwój kanału: https://zrzutka.pl/j7dtkh
Zapraszamy również na nasz portal http://retrotraktor.pl
Forum RetroTRAKTOR: http://forum.retrotraktor.pl
Facebook: https://www.facebook.com/retrotraktor
Klub RetroTRAKTOR: https://www.facebook.com/klubretrotraktor
https://www.facebook.com/zetor25

#szlifiernia #RetroTRAKTOR #warsztat

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

27 thoughts on “Jak SZLIFUJE się WAŁ KORBOWY? Tajniki naprawy głównej silnika | Z wizytą w Moto Szlif Przywory

  1. ze 30 lat temu od jelcza zawiozłem silnik do osiowania i szlifowania wału ale nakrętkę od tłumika drgań skrętnych [KOŁO PASOWE[ no niestety przecinakiem potraktowali no ręce mi opadły bo jaki problem nawet nasadkę na 1 cal kupić i do rachunku doliczyć po jakimś miesiącu odkręciła się a tam zeby się dostać to dzień roboty bo to był jelcz sztajer 3 osie wywrotka potem od koparki silnik lejlanda robili ale na gwarancji ze 2 razy przyjeżdzali a palił na samostart no i nie wiem może jakieś imieniny robili na firmie i z rozrządem się walneli no nie będę podawał nazwę miejscowości ale to na zachodzie poland było

  2. Witam! Miałem zawodowe kontakty z POM-em Przywory Opolskie. Super fachowcy, radzili sobie z naprawami każdego silnika. Na naprawę udzielano gwarancji ale nigdy nie było potrzeby z tego korzystać. Pozdrawiam z Raciborza!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!