Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Jak rozebrać wał korbowy WSK125 bez uszkodzeń ?Jak rozebrać wal korbowy WSK125 żeby niczego nie uszkodzić. #dormar #regeneracja #wałkorbowy.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

26 thoughts on “Jak rozebrać wał korbowy WSK125 bez uszkodzeń ?

  1. kiedyś dawno temu mój fumfel miał wsk i coś mu dzwoniło no wtedy nikt tak jak teraz się nie piepszył z wsk-ą tylko do oporu się jezdziło no wtedy za flaszkę to już jednoramówkę bo za 2 ramówkę to sprzedający musiał polewać aa i ta blaszka przecięła karter na pół no od spodu silnika buł otworek jak po kamieniu do cięcia

  2. Takie dziadostwo produkowala Polska,a teraz niema nic swojego!!!
    Nawet Ursus spajtowal.
    Simson z DDR jest i byl wiecej wart niz WSK.
    A robi Pan to co robi, dobrze i nich sie mlodzi ucza, .

  3. Super materiał. Mam pytanie, czy po sprasowywaniu tego sworznia między przeciwwagi, lub nawet czopów, czy sama ,,dziura" nie wyrabia się zwiększając ryzyko przekręcenia się? Czy takie czopy jakoś się spawa bądź… na klej metalowy? Pozdrawiam serdecznie.

  4. Oglądam Pana filmy i zastanawiam się czemu ta blacha nie jest uszczelniona? Widziałem, że niektórzy wklejali je na silikon, co Pan krytykował. Gdyby uszczelnić blachę cienką warstwą silikonu, bo może by tak nie gniło pod nią.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!