Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Jak powstaje największy silnik na świecie i inne unikalne procesy produkcyjnePatreon https://www.patreon.com/techboxvideo Co do wynalazku podoba Ci się najbardziej? Piszcie w komentarzach.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

23 thoughts on “Jak powstaje największy silnik na świecie i inne unikalne procesy produkcyjne

  1. Pracowałem ponad 10 lat temu w HCP ceglorzu widziałem to na oczy wielki silnik.moja praca tam to na CNC tuleje cylindrowe frezowanie ,wiercenie ,gwintowanie ,😉💪

  2. Mnie ciekawi w jaki sposób wykonują kwadratowe tłoki do tych silników oraz cylindry jeżeli najprecyzyjniejsza metoda to wytaczanie okrągłych elementów które nie mają żadnej nierówności i dopiero po jakimś czasie pojawia się zjajowienie tłoka po pierwsze a po drugie jak uszczelniają tłok z cylindrem skoro pierścienie w tradycyjnych silnikach są okrągłe i podczas montażu ściska się je i wtedy dopasowują się do cylindra a kwadrat nie ma takiej możliwości więc ciekawi mnie to

  3. Zbyt mocno przyspieszony filmik. O walcowaniu w sumie nic nie było ciekawego miałem wrażenie że nie pokazane jest walcowanie tylko tloczenie na gorąco np koła do wagonu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!