Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Honowanie regeneracja silników mycie silników Mikołów Jurgal Marek UchmanJurgal to firma Marka Uchmana, założona w 1986 roku. Specjalizuje się w usługach związanych z silnikami spalinowymi. Są to jednostki napędowe samochodów osobowych, ciężarówek, a także pojazdów zabytkowych i sportowych. W doskonale wyposażonym zakładzie wykwalifikowani pracownicy między innymi regenerują silniki: kompleksowo lub ich pojedyncze elementy, takie jak bloki silnika, siłowniki, wały korbowe. Naprawa polega na szlifowaniu poszczególnych elementów lub dorabianiu uszkodzonych części, np. tulei cylindrowych. Ponadto silniki są precyzyjnie myte ultradźwiękami. Dotyczy to bloków i głowic.

Ważnym punktem firmowej oferty jest również honowanie, czyli obróbka wygładzeniowa otworów. W zakładzie wykonywane jest honowanie rur, cylindrów, tulei i różnych elementów silnika. Materiały poddawane gładzeniu to m.in. stal nierdzewna i aluminium.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy Jurgal znajdą Państwo na stronie internetowej: http://jurgal.com.pl/

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!