Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

Honowanie cylindra WSK 175 szlif hand made diyHonowanie cylindra do wski na honownicy własnej roboty przerobionej z chińskiej wiertarki stołowej.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

11 thoughts on “Honowanie cylindra WSK 175 szlif hand made diy

  1. Gdy widzę taki pseudo remont to mnie krew zalewa. Przestańcie psuć ostatnie orginalne części do zabytkowych pojazdów. Za kilka lat stwierdzisz miałem orginalny ale przez głupotę popsułem. Czy wydatek 200 złotych to jest aż tak wielki za honowanie w profesionalnym zakładzie. Takim zestawem to można honować najnowsze silniki . Bo i tak kupisz nowy cylinder.

  2. Naprawde bardzo ciekawe rozwiązanie problemu. Lubię ludzi którzy potrafią i che im się ruszyć głową. Mam nadzieję że efekt był zadowalający i silnik śmiga jak nowy

Dodaj komentarz

Zadzwoń!