Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

honowanie cylindra Stihl ms 231 41,5mmzapraszam do komentowania oraz subskrypcji kanału.
kompletuje części takie jak tłok, łożyska, uszczelniacze i wkrótce bd składać.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

10 thoughts on “honowanie cylindra Stihl ms 231 41,5mm

  1. Trochę mi ulżyło jak zobaczyłem, że nie jestem jedynym, który się dopuszcza takich czarów i nekromancji 😅Oczywiście mówię w jak najbardziej pozytywnym sensie.

  2. Drogi Panie niestety składanie pilarki na tak mocnych uszkodzeniach cylindra jest niestety druciarstwem. Plusy za probe reanimacji ale tak się nie robi. Nawet jeżeli pochodzi to nie bedzie miała pełnej mocy a i niezawodna bedzie przez znacznie krotszy czas ,taki cylinder szybko bedzie wyrabiał tłok oraz pierścionek. 🙁 życzę powodzebia w przyszlych projektach!

  3. Kupujesz nowy tłok łożyska pierścienie a cylinder śmietnik gdzie tu sens??? To już lepiej kup zamiennik bo niewieże że to będzie dobże chodzić choć i tak pewnie powiesz że śmiga i ile to drewna już naciołeś ! Pozatym tam jest nicasil i to chonowanie to wd… możesz wsadzić

Dodaj komentarz

Zadzwoń!