Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

#52 Stojak na piłę łańcuchową, krajzega.#stojaknapiłę #krajzega #piłałańcuchowa
Prezentuję stojak na piłę łańcuchową, taka jakby krajzega. Bardzo prosty do samodzielnego złożenia bo z wykorzystaniem piły elektrycznej. Jest to bardzo wygodne i efektywne narzędzie do cięcia „drobnicy”.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

14 thoughts on “#52 Stojak na piłę łańcuchową, krajzega.

  1. Fajnie,jestem przed skonstruowaniem czegoś takiego. Mam mnóstwo gałęzi desek,ale dałbym ogranicznik długości cięcia. Chciałem spalinową użyć,ale z taką zobaczę. I stół tak zrobić, aby na taczkę od razu sypać.

  2. Powiem ci że rozwiązanie ultra proste, jednak że żeby na nie wpaść trzeba wykazać się odrobiną inteligencji, podoba mi się. Całość niewiarygodnie skuteczne.

  3. Szerokość łańcucha ma znaczący wpływ na szybkość cięcia . Czy szerokość łańcucha na zauważalny wpływ na jego rozciąganie się np zakładając do pilarki 2.7km dwa zestawy tnące (tego samego producenta) np. 15 "325 1.3mm i 15" 325 1.5 mm (lub podziałka 3/8) ….. Czy przy zestawie 1.3mm jest sens pracy przy twardym grubym drewnie czy raczej lepiej stosować 1.5mm ?

  4. Prowizorki sa genialne bo proste👍, dostrzegam jednak jeden minus tej konstrukcji, chodzi o znaczne obciążenie szczytu prowadnicy, zauważyłeś szybsze jej zużywanie?

  5. Za 9 stówek można mieć dość przyzwoitą piłę stołową więc takie rozwiązanie jest dość mało ekonomiczne a tarcza do drewna idzie jak wściekła. Ale umówmy się, chińskie piły są dość tanie i tak samo głośne więc po co bawić się w to skoro można zrobić stojak i pruć łańcuchem 3/8 1.5 pełne dłuto 🤣

Dodaj komentarz

Zadzwoń!