Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

5 Elektronarzędzi Parkside ktorych NIE POLECAM5 Elektronarzędzi Parkside ktorych NIE POLECAM

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

22 thoughts on “5 Elektronarzędzi Parkside ktorych NIE POLECAM

  1. Ja z Parkside mam mnóstwo narzędzi, lecz sieciowa wiertarko-wkretarka nie dała rady i po 6 otworach, głowica się tak wyrobiła na mechaniźmie jak w zabawce.

  2. Dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie narzędzia jednej firmy, bardzo "rzetelne" porównanie. A ludzie potrzebują uczciwych testów, popatrz w komentarze.
    Parkside sprzedaje się jak wściekły, pewnie są powody….

  3. Posiadałem tylko dwa narzędzia Parkside i oba były do niczego. Wkrętarka akumulatorowa w sumie kilka lat posłużyła (więcej leżała niż była używana) ale przy pierwszej dłuższej robocie (kilkaset wkrętów do drewna) rozpadła się na dwie części. Klucz udarowy do kół (sieciowy) nie poradził sobie z żadną "trudniejszą" śrubą. Odkręcał tylko te śruby które mogłem odkręcić ręcznym kluczem. Skończyło się tak, że klucz oddałem do sklepu a zapieczone śruby odkręciłem ręcznym kluczem z przedłużką z rurki…

  4. Witam, powiem tak…, nawet wśród renomowanych firm trafiają się modele urządzeń udanych i troszkę Mniej udanych i to potwierdza regułę że bez wyjątków…,Parkside nie jest tu liderem i nie ma tu nie wiadomo czego wymagać, mają buble,ale mają też naprawdę dobre elektronarzędzia, pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!