Loading…

Regeneracja Głowic Samochodowych Warszawa

Głowice Samochodowe + Mechanik Samochodowy
Kontakt

#30 Jak pracuje moja chińska piła spalinowa po ustawieniu gaźnika.

Youtube oferuje usługi w zakresie: regeneracja głowic, szlifowanie wałów, planowanie głowic, regeneracja silników, szlifowanie głowic, Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu regeneracji części samochodowych oraz ich podzespołów. Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt w diagnostyce samochodów w Warszawie.

24 thoughts on “#30 Jak pracuje moja chińska piła spalinowa po ustawieniu gaźnika.

  1. Fajnie idzie, jaki masz zestaw ile zębów ma zębatka? Też swego czasu bawiłem się w ustawienie pił z takim miernikiem ,z moich spostrzeżeń wynika ,że nie koniecznie najwyżej ustawione obroty (nie przekraczałem zalecanych max) na twardym drzewie dają najszybsze cięcie .

  2. witam pana czytałem na forum o tej pilarce hollzfforma jeden użytkownik pisał że na poprawienie smarowania łańcucha rzekomo powinno powinno pomóc wymiana filierka oleju i ponad to słyszałem że tłumiki lubią się przepalać tak po za tym to niezła pilarka

  3. Zakup niech służy, ja myśle że trwałości takiej co w Stihlu to nie ma co oczekiwać. Może być podobna z wyglądu ale pytanie jak trwałość zespołu tłoka i cylindra itp? Ja już właśnie zamówiłem ten licznik obrotów, bardzo ciekawy jestem czy to faktycznie dobrze pokazuje. Kosę i kosiarkę mam fabrycznie ustawione wiec jak pokaże te same wartości co w instrukcji obsługi to będzie fajnie ;))

  4. Pisałem już wcześniej, pilarka nie ma plastikowej misy korbowej! Jest to konstrukcja stihla MS 023/230. Silnik stanowi niezależny element. Można sobie sprawdzić nawet na portalu aukcyjnym jak wygląda.silniki są identyczne. To tak jakbyście sobie stihla z zamienników złożyli😉!

  5. Fajnie brzmi, tnie rewelacyjnie. Czego chcieć więcej za takie pieniądze. Oby tylko z wytrzymałością było też ok. ✌️ Chętnie bym taką nabył, ale już zniknęła oferta z all..

Dodaj komentarz

Zadzwoń!